Witamy


W Pracowni Motywacji i Zmian pomożemy Ci zrobić to, co wydawało się nie do zrobienia, aby osiągnąć to, co wydawało się nieosiągalne. Zobacz KOMU POMAGAMY

Recepcja pracowni czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 13.00 i w tym czasie prosimy dzwonić w celu umówienia spotkania.

Jeśli Jesteś lekarzem, psychologiem lub psychoterapeutą zainteresowanym udziałem w tworzeniu i realizacji profesjonalnej oferty pomocy dla naszych Klientów zobacz OFERTĘ WSPÓŁPRACY

Szkolenie dla pracowników placówek leczenia uzależnień organizowane przez WOTUW w Poznaniu. W WOTUW w Poznaniu, w dniach 27 maja i 16 czerwca 2014 odbywa się, realizowane przez naszą Pracownię szkolenie „Stosowanie Dialogu Motywującego w pierwszym kontakcie i diagnozowaniu problemów pacjenta”. (J.Banaszak)

Szkolenia dla nauczycieli w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W miesiącach maj i czerwiec 2014 miałem okazję zaprezentować ducha i zasady Dialogu Motywującego nauczycielom pracującym w szkołach powiatu gnieźnieńskiego. Rozmowy z uczestnikami tych szkoleń potwierdzają wszechstronność i skuteczność DM. (J.Banaszak)

Międzynarodowa Konferencja „Dialog Motywujący-metoda skutecznego pomagania”. W Krakowie, w dniach 6-7.10.2013 odbywała się Konferencja organizowana przez PTTM, KBPN i PARPA z udziałem m.in. Współtwórcy tego podejścia prof. Williama R.Millera. Miałem zaszczyt prowadzić część wykładową Konferencji, w której poza W.R. Millerem wystąpili: David Rosengren, Rachel Green, David Prescott, Rik Bes i Chris Wagner. (J.Banaszak)

W siedzibie Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Warszawie 13.12.2012 odbyła się Konferencja Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej, w trakcie której przedstawiłem prezentację nt. zastosowania dialogu motywującego w profilaktyce i leczeniu uzależnień (J.Banaszak)

8 i 9 grudnia 2012 miałem przyjemność prowadzić, z zespołem Akademii Motywacji i Zmian, zajęcia warsztatowe zorganizowane przez Miejski Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w w Wągrowcu. Warsztaty, w których udział wzięli nauczyciele i pedagodzy wągrowieckich szkół, psychologowie, policjanci, członkowie GKRPA oraz oczywiście pracownicy OPS i MOPiRPA, dotyczyły możliwości stosowania metod Dialogu Motywacyjnego w pracy z uczniami i klientami reprezentowanych przez nich placówek. Zajęcia podsumowaliśmy, jako bardzo inspirujące zarówno dla słuchaczy, jaki i prowadzących (J.Banaszak)

W dniach 14-15 listopada 2011. zespół naszej Pracowni prowadził warsztaty dot. stosowania dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień, podczas spotkania edukacyjnego osób zajmujących się profesjonalnie tematyką przeciwdziałania uzależnieniom, organizowanego przez SŚKA „Zwycięstwo” i Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Zajęcia warsztatowe poprzedził wykład Igi Jaraczewskiej – Przewodniczącej Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Wykład i warsztaty zostały wysoko ocenione przez organizatorów i uczestników spotkania stanowiąc ważny krok w procesie adoptowania dialogu motywującego w profilaktyce i terapii uzależnień.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.